botafe.pl

Portal ogólnotematyczny

modele Audi w leasingu
Biznes

Używane modele Audi w leasingu

W obecnych czasach bardzo dużą popularnością wśród klientów cieszą się pojazdy marki Audi. Warto zapoznać się z ich najpopularniejszymi modelami, a także dowiedzieć się nieco więcej na temat zakupu używanego pojazdu w leasingu.

Audi Q5

Wśród najpopularniejszych modeli pojazdów marki Audi można wskazać przede wszystkim Audi Q5. Audi Q5 dostępne jest na rynku od 2007 roku. Ten klasyczny SUV ma napęd na cztery koła, dlatego doskonale łączy w sobie cechy pojazdu terenowego oraz samochodu luksusowego. Pojazd charakteryzuje się wyjątkowo wysokim poziomem komfortu i bezpieczeństwa podczas jazdy, ponieważ został wyposażony w najnowocześniejsze systemy.

Audi A3

Kolejnym popularnym modelem pojazdu marki Audi jest Audi A3. Ten model samochodu zalicza się do pojazdów kompaktowych, dlatego doskonale radzi sobie podczas jazdy po mieście. Jednak z powodzeniem można nim również podróżować poza miasto. Samochód dostępny jest na rynku od 2003 roku i wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością wśród klientów. Jest to opcja bardzo korzystna pod względem cenowym. Atrakcyjne finansowanie pojazdu można znaleźć na przykład w STORE VW FS.

Audi A4

Wymieniając najpopularniejsze modele marki Audi nie można zapomnieć o Audi A4, który jest prawdziwą legendą. Pojazd umożliwia bardzo wygodną jazdę, co jest możliwe dzięki zastosowaniu licznych inteligentnych systemów. Używane Audi w leasingu będzie odpowiednim rozwiązaniem dla przedsiębiorców, którzy doceniają komfort jazdy, ale także jej bezpieczeństwo. Dodatkowo samochód bardzo dobrze się prezentuje i może pełnić funkcję reprezentacyjną.

Audi A6

Popularne, używane Audi w leasingu to także model Audi A6. Audi A6 to model samochodu o dość bogatym wyposażeniu, które jest bardzo doceniane przez kierowców. Dodatkowo wnętrze pojazdu charakteryzuje się wyjątkową przestronnością, dlatego jazda samochodem jest niezwykle komfortowa. Wysoka funkcjonalność pojazdu sprawia, że samochód sprawdzi się zarówno wśród początkujących kierowców, jak i osób, które mają większe doświadczenie za kółkiem. Warto rozważyć wybór tego modelu, ponieważ ma szereg zalet.

Audi A5

Audi A5 to kolejny model popularnej marki Audi. Ten typ zaliczany jest to klasy samochodów sportowych, dzięki czemu prowadzi się bardzo wygodnie. Audi A5 jest doceniany przede wszystkim za praktyczne rozwiązania, które zostały w nim zastosowane. Jest to model, który można zakupić w bardzo korzystnym finansowaniu, oferowanym przez STORE VW FS. Leasing Audi sprawdzi się wśród wszystkich osób, które doceniają wysoką jakość.