botafe.pl

Portal ogólnotematyczny

Lemir
Dom

Lemir – stylowe lampy glamour

Marka Lemir funkcjonuje na polskim rynku już od kilku lat. Jest bardzo charakterystyczna, ponieważ w jej ofercie dominują żyrandole świecznikowe. Tego typu oświetlenie bardzo dobrze sprawdzi się we wnętrzach w stylu retro, klasycznym i glamour. Tego typu oświetlenie spełnia nie tylko zwoje zadania skutecznie doświetlając wnętrza, ale także pełni dodatkową funkcję dekoracyjną. Żyrandole świecznikowe marki Lemir są zwykle okazałe i od razu zwracają na siebie uwagę w każdym wnętrzu. Marka Lemir dba o to, aby jej oświetlenie wyróżniało się pod względem wyglądu i trwałości, dzięki czemu można być pewnym, że oświetlenie Lemir posłuży na długie lata. W zależności od tego czy szukamy oświetlenia do konkretnego pomieszczenia, czy też całego domu lub mieszkania, warto skorzystać z atrakcyjnej oferty Lemir za rozsądną cenę i gwarancję trwałości. Oferta jest na tyle szeroka, że każdy wybierze odpowiednie oświetlenie do swojego gustu i wystroju wnętrza.

Charakterystyka oświetlenia Lemir

Oświetlenie Lemir to w głównej mierze wiszące żyrandole świecznikowe i lampy z abażurami. Tego rodzaju oświetlenie doskonale pasuje do wnętrz w stylu retro, w których dominują motywy kwiatowe i meble w stylu Ludwika XVI. Żyrandole Lemir wykonane są zazwyczaj z solidnego metalu, dzięki czemu zyskujemy gwarancję bezpieczeństwa i pewność, że zakupione oświetlenie jest solidne i posłuży przez długi czas. W kolorystyce marki Lemir dominuje czerń, biel, beż i różowe złoto. Na szczególną uwagę zasługują żyrandole świecznikowe, które robią niezapomniane wrażenie. Tego typu żyrandol wymaga niezbędnej ilości miejsca, aby móc się w pełni zaprezentować. Niektóre z ozdobnych kinkietów czy żyrandoli posiadają dodatkowo wiszące kryształki, które jeszcze dodają im elegancji. Możliwe do wyboru są także lampy z jednolitymi, kolorowymi kloszami lub we wzroki np. delikatne ornamenty czy motywy kwiatowe.

Rodzaje oświetlenia Lemir

W całej ofercie marki Lemir znajdują się żyrandole, kinkiety, oraz lampki stołowe. Żyrandole dobrze wpisują się w bogate wnętrza np. salonu czy sypialni urządzonej w stylu glamour. Do wyboru są żyrandole z większą ilością żarówek jak i delikatniejsze, dające mniejszą ilość światła. Żyrandol to zwykle główne źródło światła w pokoju, dlatego warto zadbać, aby dostarczał on odpowiednią jego ilość, chyba, że planujemy zamocowanie dodatkowych punktów oświetleniowych np. kinkietów lub lamp stojących. Podobnie z kinkietami. Można wybrać kinkiety zarówno skierowane ku górze (pełniące głównie funkcję dekoracyjną) jak i kinkiety punktowe, skierowane ku dołowi, które mają oświetlać konkretne miejsca w pomieszczeniu. Z kolei lampki stołowe doskonale sprawdzą się w jadalni czy w gabinecie, któremu dodadzą niezbędnej powagi.

Jak dobrać oświetlenie Lemir?

Przede wszystkim warto zainteresować się tym rodzajem oświetlenia, jeśli lubimy starodawne wnętrza z duszą. Oświetlenie Lemir doskonale pasuje do dworków, pałacyków, pensjonatów, ale nie tylko. Posiadacze wnętrz w stylu retro również powinni w ofercie znaleźć odpowiednie oświetlenie dla siebie. Dostępne modele możesz sprawdzić na stronie https://lampy-kinkiety-oswietlenie.dom.pl/4_lemir. Warto też dokładnie zaplanować w którym miejscu znajdzie się żyrandol i do jakiej wysokości może wisieć, aby zapewnić komfort wszystkim domownikom. Żyrandol powinien być umocowany na wysokości co najmniej 2 metrów, aby nie utrudniać poruszania się po pokojach. Wybierając żyrandol z większą ilością żarówek warto kupić te energooszczędne, aby nieco zmniejszyć rachunki za prąd, co będzie nie tylko korzystne dla portfela, ale również dla środowiska.