botafe.pl

Portal ogólnotematyczny

Google Pay
Biznes

Czy warto korzystać z Google Pay?

W ostatnich latach płatności elektroniczne zyskały na popularności. W gąszczu wielu opcji takich metod dokonywania wpłat za zakupione produkty czy usługi klienci szukają tej najbezpieczniejszej, a jednocześnie na tyle wygodnej, by nie musieli nosić zawsze przy sobie portfela i nerwowo zerkać do kolejnych przegródek w poszukiwaniu karty płatniczej. Naprzeciw tym oczekiwaniom wychodzą płatności z wykorzystaniem smartfona – w tym Google Pay.

Co to jest Google Pay?

Zapewne słyszałeś wielokrotnie o płatnościach NFC. System Google Pay to ich niezwykle nowoczesna odsłona. Umożliwia bezpieczne przechowywanie danych karty płatniczej i dokonywanie równie bezpiecznych płatności w wielu sklepach internetowych – a teraz być może zostanie zaoferowany również klientom Twojego sklepu. Ta opcja jest niezwykle wygodna i w zasadzie ogranicza się do jednego kliknięcia. Dzięki temu klient nie musi każdorazowo wpisywać swoich danych w okienkach przy zamówieniu.

Google Pay oferowane jest użytkownikom systemu Android. Zakres usług, jakie można w ten sposób opłacić, jest niezwykle szeroki. Jedzenie, odzież, wejściówki do teatru… a od dzisiaj być może również asortyment Twojego sklepu.

Dane klienta nie są udostępniane obsłudze sklepu, dzięki czemu użytkownik zyskuje dodatkowe zapewnienie o bezpieczeństwie jego finansów. Z poziomu osoby trzeciej nie jest możliwe powiązanie transakcji z nazwiskiem. Jednak po opłaceniu zakupów pieniądze trafiają niezwłocznie na Twój rachunek, dzięki czemu nawet przez chwilę nie pozostajesz stratny.

Dlaczego warto postawić na Google Pay?

Prostota użytkowania i wysoki poziom bezpieczeństwa to główne cechy charakterystyczne usługi Google Pay, na których warto skoncentrować się podczas wybierania opcji dokonywania płatności, jakie zaoferujesz klientom swojego sklepu. Aby dokonać wyboru najlepszej oferty w tym zakresie wejdź na https://www.przelewy24.pl/ i sprawdź, co będzie odpowiadało indywidualnym potrzebom Twojego sklepu i co zadowoli Twoich klientów.