botafe.pl

Portal ogólnotematyczny

kapcie hotelowe
Lifestyle

Jakie kapcie hotelowe wybrać?

Hotel jest miejscem, w którym trzeba zapewnić wszystkim gościom wygodę i komfort pobytu. Trzeba więc pamiętać o odpowiednim wyposażeniu, w tym o kapciach hotelowych. Stanowią one ważny dodatek, który umożliwia zachowanie właściwej higieny.

Czy warto zainwestować w kapcie hotelowe dla gości?

Pantofle są niezbędnym elementem wyposażenia każdego hotelu. Wpływają one na podniesienie komfortu gości, ale także ich bezpieczeństwa. Przydają się w SPA, strefie basenowej czy też podczas przemieszczania się po terenie hotelu. Dzięki antypoślizgowej powierzchni ochraniają przed możliwym poślizgnięciem się. Korzystanie z nich ogranicza też rozprzestrzenianie się po obiekcie piasku czy też innych zanieczyszczeń. Wpływa to znacząco na utrzymanie w pomieszczeniach hotelowych i korytarzach należytej higieny.

Takie obuwie zabezpiecza stopę przed kurzem, brudem i ostrymi elementami. Warto pamiętać, że nie wszyscy goście mają je ze sobą. Udostępnienie kapci pozwala im na zaoszczędzenie miejsca w walizkach. Białe kapcie hotelowe prezentują się stylowo i elegancko. Są świetnym dodatkiem do łazienki czy pokoju. Goście doceniają ten element wyposażenia, który sprawia, że hotel odbierany jest jako estetyczny i ekskluzywny.

Kapcie hotelowe- jakie wybrać?

Popularnością cieszą się białe kapcie hotelowe frotte, pantofle NAP i z flizeliny.

Kapcie hotelowe frotte

Chętnie wybierany rodzaj materiału na pantofle hotelowe. Dostępne są te w wersji zakrytej oraz odkrytej (z odkrytymi palcami), w zależności od indywidualnych preferencji. Wykonane z bawełny, mięsiste, miękkie i przyjemne w dotyku. Pantofle te mają antypoślizgową podeszwę, zwiększającą bezpieczeństwo gości. Polecane do hoteli, pensjonatów czy SPA.

Pantofle hotelowe NAP

Charakteryzują się wyjątkową miękkością i delikatnością. Produkowane z dziadziny i dostępne tak samo w dwóch wersjach (zakryta, odkryta). Mają właściwości antypoślizgowe i są znakomitym elementem wyposażenia hotelowych łazienek. Co ważne, to produkty tanie, które skutecznie podnoszą jakość usług hotelowych. Jednorazowe kapcie doskonale sprawdzają się podczas korzystania z basenów czy łazienek.

Kapcie z flizeliny

Kapcie z flizeliny wyróżniają się niską ceną i możliwością nadrukowania znaku firmowego. Kapcie hotelowe z logo podnoszą prestiż danego obiektu, jak i wpływają na ocenę gości. Są ekonomiczne, elastyczne i wytrzymałe. Włóknina ta dobrze przepuszcza powietrzę, jest miła w dotyku i delikatna, a przy tym takie obuwie może posłużyć gościom przez cały ich pobyt.

Ciekawym rozwiązaniem jest spersonalizowanie pantofli. Kapcie hotelowe z logo sprawią, że nazwa hotelu na długo pozostanie w pamięci gości. Ponadto świadczą one o profesjonalizmie danego miejsca.