plenfrdeitptrues

Zostań Wolontariuszem Wyróżniony

zostan wolontariuszem modul

Wolontariat Diecezjalny

Światowe Dni Młodzieży to nie tylko wydarzenia centralne w Krakowie. Podczas tzw. Dni w Diecezjach (20-25 lipca) diecezje w całej Polsce będą gościć pielgrzymów z najróżniejszych zakątków świata. Rozróżniamy dwie główne formy zaangażowania w wolontariat na poziomie diecezjalnym:

- Wolontariusze „S” – to grupa ok. 50 pełnoletnich wolontariuszy (brak górnej granicy wiekowej), których zadaniem będzie zapewnienie sprawnej i profesjonalnej obsługi uczestników ŚDM podczas głównych wydarzeń diecezjalnych w Opolu oraz na Górze św. Anny.

- „Opolscy Wolontariusze” – to zespół ok. 200 wolontariuszy od 16 roku życia, którzy będą obsługiwać różnego rodzaju stanowiska podczas głównych wydarzeń diecezjalnych w Opolu oraz na Górze św. Anny.

Jeżeli chcesz zostać „Opolskim Wolontariuszem” wypełnij ten formularz zgłoszeniowy

Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego możesz spodziewać się od nas maila z podstawowymi informacjami dotyczącymi wybranej przez Ciebie formy wolontariatu oraz zaproszenia na nadchodzące spotkania i szkolenia. Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące Twojego zaangażowania w wolontariat napisz do nas Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wolontariat Centralny Kraków

Zachęcamy Was również do rejestracji i dołączenia do Wolontariuszy ŚDM, którzy będą pomagać przy organizacji Światowych Dni Młodzieży w Krakowie - rejestracja została przedłuzona do końca maja 2016. Szczegółowej informacje www.krakow2016.com

Ostatnio zmienianywtorek, 21 June 2016 17:46
Więcej w tej kategorii: « Strefa Wolontariusza Informacje »