Rejestracja na Dni w Diecezji

rejestracja na dni w diecezjachRejestracja na Dni w Diecezjach (DwD)

1. Oficjalnym terminem DwD jest okres od 20 do 25 lipca 2016.

2. Chęć zorganizowania DwD zgłosiło 40 polskich diecezji.

3. W każdej diecezji za przyjęcie grup, logistykę i szczegółowy program odpowiada Diecezjalne Centrum ŚDM powołane przez biskupa miejsca.

4. Dane kontaktowe do osób odpowiedzialnych za Diecezjalne Centra ŚDM znajdują się na stronie http://www.krakow2016.com/dni-w-diecezjach.

5. Rejestracja na DwD nie odbywa się poprzez system krakowski, lecz bezpośrednio poprzez kontakt z Diecezjalnym Centrum ŚDM w wybranej diecezji. Stąd gorący apel, aby Diecezjalne Centra ŚDM odpowiadały zawsze na bieżąco wszystkim zapytaniom przychodzącym od grup zagranicznych.

6. Koszt udziału w DwD zatwierdzony przez Konferencję Episkopatu Polski jest stały dla wszystkich polskich diecezji i wynosi 30 EUR od osoby za cały okres pobytu.

7. Opłata za udział w DwD dokonywana jest w sposób uzgodniony bezpośrednio pomiędzy Diecezjalnym Centrum ŚDM a zainteresowaną grupą.
8. Aby zarejestrować się na DwD, opiekun grupy zagranicznej powinien skontaktować się z Diecezjalnym Centrum ŚDM wybranej diecezji i otrzymać potwierdzenie przyjęcia. Jeśli odpowiedź będzie negatywna, należy wybrać inną diecezję i czynność powtórzyć.

9. W razie wątpliwości można kontaktować się także z Zespołem ds. Kontaktów Międzynarodowych (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. – Dorota Abdelmoula, Andrzej Pietrzyk), który wewnątrz KO ŚDM w Krakowie odpowiada za obszar koordynacji DwD.

10. Diecezjalne Centrum ŚDM proszone jest o przesyłanie do 30. dnia każdego miesiąca (począwszy od sierpnia) miesięcznego sprawozdania. Informacje wysłane na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. powinny zawierać:
W przypadku grup już zarejestrowanych:
   -  Kraj pochodzenia
   -  Numer grupy (wg systemu rejestracyjnego www.krakow2016.com)
   -  Liczbę osób
W przypadku grup jeszcze niezarejestrowanych:
   -  Kraj pochodzenia
   -  Przewidywaną liczbę osób.

11. Młodzież z polskich diecezji, która chciałaby uczestniczyć lub pomóc w przygotowaniach DwD, również jest proszona o kontakt z Diecezjalnym Centrum ŚDM.

nasza diecezja

Ostatnio zmienianypiątek, 13 November 2015 09:40