plenfrdeitptrues

Ruszyły zapisy na Ławkę Festiwal Wyróżniony

lawka festiwal plakat

Rok szkolny i akademicki dobiega końca. Temperatury stają się coraz wyższe, słońca coraz więcej, a jedyne czego teraz pragniemy to wakacje. Po całym roku ciężkiej pracy każdy z nas zasługuje na mały odpoczynek – na przykład, żeby przycupnąć na chwilę na ławce, nabrać sił i ruszyć dalej.

Dlatego na dobre rozpoczęcie wakacji przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego – ŁAWKA FESTIWAL!
To Wam pewnie niewiele mówi, dlatego już śpieszymy z wyjaśnieniem...  Każdy, kto uczestniczył w poprzednich organizowanych przez nas spotkaniach prawdopodobnie spodziewa się, co go może czekać. Pamiętacie Ławkę Go i Ławkę PNP? A może uczestniczyliście w jednym z Prologów? Jeśli tak, to na 100% kojarzycie je z cudowną atmosferą, kochanymi ludźmi oraz wieloma pięknymi spotkaniami, prawda? Na Ławce Festiwal chcemy zapewnić Wam równie dobre wrażenia. Jednak tym razem poszliśmy o krok dalej - tworzymy coś zupełnie nowego, świeżego i jak zwykle na najwyższym poziomie!

O co właściwie chodzi?

Chodzi, jak zawsze, o SPOTKANIE! A Spotkanie będzie wyjątkowe, bo (co najważniejsze) doda nam wiary. Chyba każdy z nas kojarzy festiwalowe klimaty – letnie wieczory, dużo muzyki, dobre towarzystwo…
Tylko wyobraźcie sobie: lipcowy poranek, słońce świeci, ptaszki ćwierkają, dookoła stłumione głosy. Jedni w oddali przygrywają na gitarze, a inni właśnie wcinają śniadanie. Wychodzicie z namiotu,  jesteście otoczeni swoją ekipką, a za chwilę poznajecie kolejne osoby, z którymi będziecie mogli się zaprzyjaźnić. Uczestniczycie w różnorodnych warsztatach - wiele opcji do wyboru, więc na pewno znajdziecie coś dla siebie, a poza tym zyskacie przydatne umiejętności. Oprócz tego pracujecie w grupach, gdzie macie największą szansę na poznanie nowych znajomych. Na konferencjach i spotkaniach z ciekawymi ludźmi możecie chwilę odsapnąć, posłuchać oraz zainspirować się. Oczywiście nie zabraknie wspólnej modlitwy, adoracji, pięknych liturgii, które pomogą nam w Spotkaniu z Tym Najważniejszym. Do tego wszystkiego gwarantujemy naprawdę dobrą muzykę, a także fachowo prowadzoną kawiarnię.

Kiedy?

Pięć cudownych dni – od 4 do 8 lipca

Gdzie?

Opole-Winów. Nasze pole namiotowe mieści się na placu przy kościele.

Za ile?

Jedyne 115zł

Dla kogo?

Dla studentów i uczniów szkoł średnich. Absolwenci 3 gimnazjum też się łapią. Młodszych zapraszamy w przyszłości. :)

Ładuję...

Do pobrania:

Zgoda rodziców – uczestnicy niepełnoletni pdf


Regulamin pdf

Mamy nadzieję, że już niedługo zobaczymy się w Winowie. Niech Ławka Festiwal będzie dla Was pięknym przeżyciem, które Was umocni, doda Wam siły i wiary na kolejny rok, a przywiezione z Ławki wspomnienia pozostaną w Waszej pamięci jako jedne z lepszych.

Zapisy

Wprawdzie na Festiwal zapisać się można do 29 czerwca, ale im szyciej to zrobicie tym lpeiej. Choćby dla tego, że może się okazać, że nasz pole namiotowe nie zmieści wszystkich...

Wszystkie informacje dotyczące Ławki Festiwal będziecie mogli śledzic kilkając tutaj.

Ostatnio zmienianyczwartek, 14 June 2018 21:20
Więcej w tej kategorii: Prolog »