Rekolekcje Spotkania - Głębinów

rekolekcje glebinow spotkanie

Cześć!

Mamy dla Was drugą (i ostatnią w tym sezonie) propozycję na wyjątkowe Rekolekcje Spotkania.

Co to za rekolekcje?

Te rekolekcje to dobry czas na to by się chwilę zatrzymać, trochę odpocząć i wyciszyć. To okazja by spędzić weekend w przepięknym zakątku naszej diecezji. A to wszystko po to by powrócić do Źródła i spotkać się z dobrym Przyjacielem. Być może też i czas w którym zdarzą się rzeczy, które zmienią Twoje życie.

Dla kogo?

Dla tych którzy chcą czegoś więcej!
Warunek jest jeden - trzeba być przynajmniej w 1 klasie szkoły średniej.

Kto?

Rekolekcje poprowadzi dla nas ksiądz Łukasz Żaba, wieloletni duszpasterz Młodzieży. Ekspert z dziedziny duchowości, obecnie doktorant Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Kiedy?

Weekend 25-27 maja 2018.
Startujemy w piątek o 17.00, kończymy w niedzielę ok. 15.00.            

Gdzie?

W pięknym miejscu z widokiem na jezioro – w Ośrodku Formacyjno-Wypoczynkowym Rybak w Głębinowie.

Ile to kosztuje?

140 zł. I tu małe wyjaśnienie:
Bardzo nam zależy, żeby wszyscy, którzy chcą wziąć udział w naszym Spotkaniu mieli taką możliwość. Koszt uczestnictwa w spotkaniu wynika z cen jakie obowiązują nas w miejscach w których organizujemy Spotkania. Nie chcemy jednak, by koszt ten decydował o tym, czy ktoś się pojawi na Rekolekcjach, czy nie. Dlatego istnieje możliwość obniżenia kosztów uczestnictwa. Mimo naszych dobrych chęci my też mamy ograniczony budżet. Stąd zachęcamy najpierw byście zapytali o taką pomoc Waszych księży. Wtedy koszty rozłożą się w miarę równomiernie. Jeżeli to okaże się niemożliwe, to w formularzu zapisowym możecie zaznaczyć potrzebny dla was rabat.

Ostatnio zmienianyśroda, 02 May 2018 13:04