Światowe Dni Młodzieży 2017 w Opolu Wyróżniony

sdm 2017 Cześć!

Już po raz XXXII w Niedzielę Palmową przeżywać będziemy Światowy Dzień Młodzieży. W tym roku młodzież całego świata spotka się na poziomie diecejalnym. My również chcemy wspólnie świętować ten czas, dlatego już 8 kwietnia, w imieniu Duszpasterstwa Młodzieży zapraszamy Was do Opola!

Jak już pewnie niektórzy z Was słyszeli, przed nami Światowe Dni Młodzieży 2017 w Opolu! Jest to kolejne nasze Spotkanie przed Niedzielą Palmową. Poniżej zamieszczamy wszystkie najważnieszje informacje o tym wydarzeniu oraz formularz zgłoszeniowy.

Kiedy to wszystko?

W sobotę, 8 kwietnia. Spotkanie rozpoczniemy o godzinie 10:00. Recepcja będzie czynna już od godziny 9:30. Wszystko zakończy się po wieczornym czuwaniu, ok. godziny 21:30.

Gdzie?

W auli seminaryjnej w Opolu, ul Drzymały 1.

Dla kogo?

Dla wszystkich! Serdecznie zapraszamy całą młodzież naszej diecezji. Jest jednak jeden warunek, trzeba być minimum w 3 klasie gimnazjum.

Ile to kosztuje?

10 złotych

Co się będzie działo?

Jesteśmy osiem miesięcy po Światowych Dniach Młodzieży w Krakowie, czyli po czasie, który wielu z nas wspomina jaki jeden z piękniejszych w życiu. Porozmawiamy dlatego o tym jak możemy realizować to, o czym mówił papież Franciszek w Krakowie. Przeanalizujemy też zadanie, które dostaliśmy wraz ze Znakiem od biskupa opolskiego podczas Dnia Wspólnoty na Górze św. Anny.  Reszta niech pozostanie niespodzianką :)

Wieczorem o 19:00 rozpocznie się wyjątkowe czuwanie w Kościele seminaryjno-akademickim na które zapraszamy wszystkich, też tych, którzy nie mogą wziąć udział w całym Spotkaniu. Zaproście też na to czuwanie Waszych rodziców i dziadków.

Do zobaczenia!
Zespół Duszpasterstwa Młodzieży w Opolu

Poniżej znajdziecie formularz zgłoszeniowy. Zapisy trwają do środy 5 kwietnia, do godziny 20:00. Nie zostawiajcie tego na ostatni moment, liczba miejsc ograniczona!

Jeśli klikniesz tutaj przejdziesz do formularza zgłoszeniowego.

sdm 2017 plakat

Ostatnio zmienianyczwartek, 06 April 2017 18:16